Wnosisz odwołanie lub wniesiono odwołanie do KIO i potrzebujesz pomocy?

Sprawdź, co nasi eksperci mogą dla Ciebie zrobić! Poznaj ich ofertę reprezentacji w KIO i umów się na rozmowę. Najlepsi specjaliści na wyciągnięcie Twojej ręki.

Reprezentacja w KIO

W 3 prostych krokach

01
Wybierz eksperta

Poniżej znajdziesz listę ekspertów, którzy mogą reprezentować Cię przed Krajową Izbą Odwoławczą. Zapoznaj się z ich specjalizacjami i wybierz reprezentanta przed KIO.
Wypełnij formularz zgłoszenia dostępny na stronie wybranego eksperta. Wybierz z listy rozwijanej obszar, w którym potrzebujesz pomocy lub krótko opisz swoją sprawę.

02
Wypełnij formularz

Wypełnij formularz zgłoszenia i wybierz z listy rozwijanej obszar, w którym potrzebujesz pomocy lub krótko opisz swoją sprawę.

03
Oczekuj na kontakt

Już tylko jeden krok dzieli Cię od otrzymania odpowiedzi! Ekspert niezwłocznie otrzyma Twoje zgłoszenie i skontaktuje się na podane przez Ciebie dane.

Wypełnij formularza KIO

Jestem wykonawcą

Jestem zamawiającym

Reprezentacja w KIO

Z pewnością wniesione odwołanie do Krajowej Izby Odwoławczej to sytuacja stresująca dla każdego Zamawiającego. Niewielu z nas czuje się na siłach do samodzielnej reprezentacji. 

Działając pod presją, można pobłądzić i dokonać nie najlepszych wyborów a wyroki KIO bywają zaskakujące dla wielu z nas.

Sprawa w KIO

Często dzwonicie do nas, aby zapytać, czy nie moglibyśmy Was reprezentować przed Krajową Izbą Odwoławczą?

Nikomu pomocy nie odmawiamy, ale mamy lepszy plan a wraz z nim listę zaufanych ekspertów, dla których jest to obszar kompetencji i dołożą wszelkich starań, abyście dobrze czuli się pod ich opieką w związku z zaistniałą sytuacją. 

Odwołanie do KIO

Nasi eksperci mają ogromne doświadczenie oraz praktykę. Możesz poprosić ich o wsparcie i pomoc — wystarczy, że wypełnisz formularz i pozostawisz niezbędne dane do zapoznania się z odwołanie. 

Odwołanie do KIO nie będzie dla Ciebie stresujące, zaś eksperci, z którymi współpracujemy to profesjonaliści w dziedzinie Prawa Zamówień Publicznych. 

Prawo Zamówień Publicznych

Zamówienia Publiczne to dla większości z nas po prostu ustawa o Prawie Zamówień Publicznych (Pzp). To właśnie Ustawa PZP daje możliwość Wykonawcy wniesienia odwołania do KIO. 

KIO jest organem właściwym do rozpoznawania odwołań wnoszonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Wyrok KIO dla osób postronnych to tylko sygnatura, ale dla Zamawiającego może wiele zmienić. Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby ich wiedza i profesjonalizm przysłużyły się Wam jak najlepiej. 

PrzetargOS.pl – platforma edukacyjna z kursami oraz szkoleniami dla Zamówień Publicznych.
Pierwszadedykowana platforma szkoleniowa dla specjalistów ds. zamówień publicznych opartą na ProcurCompEU.

Social Media

Email: kontakt@przetargos.pl