Formularz samoooceny

Wypełnij i otrzymaj podsumowanie swojej wiedzy.

Formularz samoooceny

Wypełnij i otrzymaj podsumowanie swojej wiedzy.

WIEDZA, DOŚWIADCZENIE, UMIEJĘTNOŚCI W ZAMÓWIENIACH PUBLICZNYCH

Masz nowy zakres kompetencji i obowiązków? Jesteś nowy/nowa w zamówieniach publicznych? Zamówienia publiczne są dla Ciebie nowością? Mamy dla Ciebie gotowe cykle szkoleń, które pomogą Ci zacząć funkcjonować w świecie zamówień publicznych. Pomożemy Ci zrozumieć i z nami nauczysz się jak przeprowadzić przetarg, jak odnaleźć się w elektronicznej formie komunikacji, jak przygotować i przeprowadzić przetarg krajowy i przetarg unijny — przetarg powyżej wartości progów unijnych i wiele innych. 

ABC PRAWA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Od czego zacząć? Proponujemy najpierw sprawdzić, w którym miejscu dokładnie jesteś z wiedzą. Oczywiście, orientacyjnie każdy z nas może się spodziewać wyniku, ale nie chcemy orientacyjnie proponować szkoleń. Chcemy wymiernie przedstawić proponowaną ścieżkę rozwoju. Ważne, abyś mógł ułożyć plan szkoleń pod swoje potrzeby a formularz samooceny inaczej test wiedzy z zamówień publicznych oparty na wytycznych Komisji Europejskiej ProcurCompEU, czyli Europejskie ramy kompetencji dla specjalistów ds. zamówień publicznych Ci w tym pomoże. 

SZKOLENIA PZP, Z KTÓRYCH MOŻESZ SKORZYSTAĆ

Tematykę i programy naszych szkoleń dostosowujemy do uczestników. Możesz spodziewać się, że odpowiemy na każde Twoje pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. W szkoleniach PZP stawiamy na jakość, dlatego do współpracy zaprosiliśmy tylko najlepszych ekspertów zamówień publicznych.

Możesz kierować się na ścieżce samorozwoju dokładnie wynikami formularza samooceny, które otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.

PrzetargOS.pl – platforma edukacyjna z kursami oraz szkoleniami dla Zamówień Publicznych.
Pierwszadedykowana platforma szkoleniowa dla specjalistów ds. zamówień publicznych opartą na ProcurCompEU.

Social Media

Email: kontakt@przetargos.pl