fbpx

Poznaj naszych prelegentów, którzy dbają o najwyższą jakość materiałów

Niezależnie od stażu, doświadczenia i zajmowanego stanowiska przygotowaliśmy dla Ciebie miejsce, gdzie spotkasz się z cenionymi ekspertami ze świata zamówień.

Kim są nasi prelegenci?

Poznaj naszych prelegentów

Wspierają wykonawców

Udzielenie zamówienia publicznego bez tych, którzy się ubiegają o nie, nie byłoby możliwe. Wykonawcy, którzy współpracują z zamawiającymi, stale się dokształcają. Niekiedy na własnych błędach, ale co bardzo cieszy, coraz większe grono wykonawców się regularnie szkoli i profesjonalizuje w PZP. To dla nas wszystkich dobra prognoza!

Opiekują się zamawiającymi

Opiekują się zamawiającymi
Czy wsparcie w prowadzeniu konkretnego przygotowania, czy przygotowanie do pełnienia funkcji — to dla naszych prelegentów chleb powszedni. Dzięki temu, że praktykują zamówienia — są biegli i zawsze na bieżąco.

Reprezentują strony w KIO

Wpłynęło odwołanie od wykonawcy? A może sam chcesz je wnieść? Nie musisz być z tym sam.

Eksperci, z którymi współpracujemy, mogą Ci pomóc.

Maciej GNELA

Ekspert Zamówień Publicznych
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Andrzej ŁUKASZEWICZ

Ekspert Zamówień Publicznych

Dariusz KOBA

Członek Rady Zamówień Publicznych
Trener i założyciel www.koba-consulting.pl

dr Norbert GILL

Amicus Kancelaria Radcy Prawnego Norbert Gill

Agnieszka SZAJKOWSKA

Ekspert Zamówień Publicznych, Prawnik

Kamila MIZERACKA

Prawnik
Kancelaria Prawa Zamówień Publicznych

Joanna MARCZEWSKA

Adwokat

Kinga ŁAWNICZAK

Radca Prawny
Kancelaria Radcy Prawnego

Marcin JERZYNEK

HR Business Partner
Ekspert ds. dostępności cyfrowej

Grzegorz MAZUREK

Adwokat i radca prawny

BEZPŁATNY DOSTĘP

Załóż bezpłatne konto na przetargos i otrzymaj:

  • szkolenia dla PZP standard
  • dostęp do aktualnej publicystki
  • informacje o nowych materiałach
Sprawdź

Eksperci Prawa Zamówień Publicznych

Na platformie edukacyjnej przetargOS dzielimy się wiedzą PZP, którą przygotowali najlepsi eksperci w branży. Dzięki ich praktycznemu doświadczeniu w Zamówieniach Publicznych przygotowane materiały odpowiadają potrzebom Zamawiających. 

Przykładamy dużą wagę do tego, aby szkolenia PZP i materiały zawarte na przetargOS zawsze były najwyższej jakości. Trenerzy, z którymi współpracujemy wykazują się dużym profesjonalizmem i zawsze są otwarci na pytania pojawiające się podczas szkoleń. Biorąc udział w kursie, masz pewność, że sięgasz po sprawdzoną wiedzę z PZP.  Zamówienia Publiczne to specjalizacja naszych Trenerów. 

Eksperci, którzy uczestniczą w przetargOS mają udokumentowane doświadczenie oraz wiele rekomendacji od Zamawiających. Być może i Wasza instytucja miała okazję korzystać z rozwiązań, które dla Was oferują. Teraz kontakt z ekspertami staje się jeszcze łatwiejszy — wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz na przetargos. Skorzystaj z kursu dla Specjalistów ds. Zamówień Publicznych, wybierz odpowiednie szkolenie PZP dla swojej  jednostki lub skorzystaj z bezpłatnych materiałów dla PZP. 

Reprezentacja przed KIO

Rozprawa przed Krajową Izbą Odwoławcza? A może chęć wniesienia odwołania do KIO? To od dziś nie kłopot dzięki liście polecanych specjalistów, którzy pomogą Ci w związku z odwołaniem do KIO.

Wnosisz odwołanie do KIO lub wniesiono odwołanie w Twoim postępowaniu: odwołanie na czynność rozstrzygnięcia postępowania, odwołanie na czynność odrzucenia oferty, odwołanie na zaniechanie odrzucenia oferty, odwołanie na postanowienia ogłoszenia i SWZ, odwołanie na czynność oceny ofert pod kątem rażąco niskiej ceny, odwołanie na wszystkie inne czynności i zaniechania zamawiającego. Rozprawa w KIO nie będzie Ci straszna. 

Przedstawimy rekomendacje dotyczące wnoszenia odwołań, pomożemy w analizie odwołań, przygotowaniu odpowiedzi na odwołania i pismach procesowych, sporządzeniu skargi, odpowiedzi na skargę i pism procesowych, ocenie zasadności wniesienia skargi od wyroku KIO.  Reprezentujemy zamawiających w postępowaniach odwoławczych, reprezentujemy wykonawców w postępowaniach odwoławczych. 

Niezbędna pomoc dla Zamawiających i Wykonawców

Niezależnie od tego czy przygotowujesz się do objęcia funkcji Zamawiającego, czy zbliża się przetarg, a dawno tego nie robiłeś, a może od kilkudziesięciu lat zajmujesz się tym nieprzerwanie i prowadzisz przetarg za przetargiem, a chcesz po prostu dowiedzieć się czegoś nowego, zweryfikować lub ugruntować swoją wiedzę, szukasz nowinek ze świata PZP, chcesz być na bieżąco, lubisz wiedzieć więcej? 

Będziesz składał pierwszą ofertę w przetargu? Od czego zacząć składanie oferty w przetargu? Jakie dokumenty załączyć? Czym podpisać ? Jak zweryfikować podpis kwalifikowany, podpis zaufany, podpis osobisty? Jak archiwizować postępowanie i oferty? Jak wysłać ofertę do zamawiającego? Czy muszę mieć podpis elektroniczny? 

Jesteś w dobrym miejscu, aby dowiedzieć się tego i jeszcze więcej! Szkolenia dedykowane są zarówno dla osób początkujących jak i na poziomie zaawansowanym.

PrzetargOS.pl – platforma edukacyjna z kursami oraz szkoleniami dla Zamówień Publicznych.
Pierwszadedykowana platforma szkoleniowa dla specjalistów ds. zamówień publicznych opartą na ProcurCompEU.

Social Media

Email: kontakt@przetargos.pl